Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /home/xidigital/domains/xidigital.pp.ua/public_html/dline/kadmin/config.php on line 31

Notice: Use of undefined constant LANG_LIST - assumed 'LANG_LIST' in /home/xidigital/domains/xidigital.pp.ua/public_html/dline/init.php on line 20

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/xidigital/domains/xidigital.pp.ua/public_html/dline/init.php on line 20
Як вибрати веб-студію?

    Notice: Use of undefined constant LANG_LIST - assumed 'LANG_LIST' in /home/xidigital/domains/xidigital.pp.ua/public_html/dline/templates/blocks/header.php on line 18

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xidigital/domains/xidigital.pp.ua/public_html/dline/templates/blocks/header.php on line 18
+38 (063) 2-7777-59 +38 (096) 2-7777-59
Dream-Line Article Image

Цим питанням задаються багато. Намагаються знайти відповіді в Інтернеті або запитати у знайомих. Але в будь-якому, випадку кожен підходить до цього питання виключно по-своєму, спираючись на наявний досвід.

Насправді - це дуже серйозне питання, адже створення сайту - це створення своєрідного представництва (філії) вашого підприємництва в мережі Інтернет.

Як же правильно вибрати веб-студію? Не просто для одноразового створення сайту, а таку, щоб зробила все якісно і приходила на допомогу в «важкі» моменти.

Перш за все Ви повинні визначитися, яка студія Вам потрібна - елітного класу, невелика приватна студія або приватна особа, яка на ринку подібних послуг є аутсайдером.

Найкращий вид для малого і середнього бізнесу - це невеликі приватні фірми. Також вони підійдуть і для великих корпорацій. Подібні веб-студії вже устоялися на веб-ринку і мають імідж стабільних команд професіоналів. По суті, невеликі приватні фірми надають той же спектр послуг, що і елітні студії, але по більш адекватною ціною.

Отже, що ж є показником хорошої студії веб-дизайну?

1. Гідний сайт, який представляє студію. Адже це наочний показник роботи студії. Він не обов'язково повинен бути наповнений різноманітними примочками. Елегантність і простота - ось що важливо!

2. Портфоліо. Перегляньте, які сайти розробляла студія. Наскільки вони були складні. Чи є портали, інтернет-магазини і різні он-лайн сервіси, якщо так - то це вже означає, що Ви маєте справу з професіоналами. І якщо вам необхідно створити сайт-візитку або корпоративний сайт, то розробник без проблем впорається з цим завданням. Також варто подивитися, чи є на сайтах, які розміщені в портфоліо згадка про студію розробника. Воно, як правило, знаходитися внизу сторінок в футере. Мало що …

3. Пошукова оптимізація (SEO). В Інтернет-бізнесі пошукова оптимізація має дуже важливу роль, а сайт в першу чергу створюється як інструмент бізнесу. Дивлячись на те, що пошукові системи додають найбільшу частку відвідувачів на сайти, то просто обов'язково в СMS розробників повинні бути присутніми інструменти SEO - оптимізації, які дозволяють правильно сформувати теги «title» «description», а також URL сторінки і заголовки.

4. Необхідно уточнити чи є офіс і де знаходитися, що б Вас ні обдурили.

5. Звірити вартість, адже безкоштовний сир тільки в мишоловки. І не завжди те, що дешево - дієво.

6. Дізнатися тривалість роботи на ринку і бажано звірити її з кількістю робіт студії.

7. Підтримка сайту. Недостатньо тільки створити сайт - також його потрібно підтримувати в робочому стані після створення.

Важливим є можливість надання хостингу або хостинговий відділ. Якщо ж Ви замовляєте сайт в одній студії, а хостинг - в інший, то в разі проблем з сайтом - винуватця не знайдете, кожен буде тягнути ковдру на себе.

Якщо обрана Вами веб-студія, має всі перераховані вище переваги - сміливо замовляйте створення сайту у них.

Дата публікації
20.01.2020

Будь ласка, введіть вірне значення